KONST / Litografier / Färglitografi 12354388

nr 1235 4388

Joaquín Vaquero Turcios

(1933-2010), Spanien

Färglitografi, EA-upplaga, signerad, bladets mått: 57x75

Joaquín Vaquero Turcios, spansk bildkonstnär född 1933, död 2010.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:08:06

Joaquín Vaquero Turcios

Läs mer om Joaquín Vaquero Turcios